18.08.2015 ob 10:34

Termini zagovorov diplomskih del na FT UM

Spoštovani študenti zaključnih letnikov.

V začetku meseca septembra pričakujemo na fakulteti za turizem množične zagovore prvih diplomskih del.

V kolikor se študent želi vpisati naprej na magistrski študijski program in je oddal prijavo na prvem prijavnem roku na magistrski študijski program turizem na FT UM, roku tj. do 24.8.2015, mora opraviti zagovor diplomskega dela do  14. septembra 2015 do 12. ure! (POPRAVEK, dne 19.8.2015).

V primeru, da zagovora študent ne opravi do navedenega roka, se mora prijaviti ponovno na drugem prijavnem roku, takrat pa ima čas, da opravi zagovor do najkasneje 30.9.2015.

Druge prijavne roke bodo razpisali programi, ki bodo imeli še prosta nezasedena mesta.

V primeru omejitev prvega ali drugega prijavnega roka se izvede izbirni postopek, kjer se upošteva povprečna ocena študija ter ocena diplome.

Študentom hkrati svetujemo, da v primeru vpisa na druge fakultete, preverijo, kdaj bodo potekali TERMINI VPISOV, da si lahko pravočasno uredijo zagovore.

Mentorje smo o navedenih rokih že obvestili, študente pa pozivamo, da tudi sami poskrbijo, da postopke izvedejo pravočasno.

Povezava: http://ft.um.si/studenti/diplomska-dela

Lep pozdrav,