03.02.2014 ob 10:06

Težave z vremenom in izpiti v tem tednu

Spoštovani študenti FT,

Zaradi težav, ki jih povzroča vreme, se v teh dneh nekateri študenti ne boste mogli udeležiti izpitov, razpisanih v času zimskega izpitnega obdobja, posamezni izpiti pa bodo odpadli tudi zaradi odsotnosti visokošolskih učiteljev.

V primerih, ko študent zaradi težav, povezanih z vremenom, ne bo mogel pristopiti k izpitu in izpita ne bo pravočasno odjavil, bomo upoštevali četrti odstavek 23. člena Pravilnika o preverjanju in ocenjevanju znanja na Univerzi v Mariboru, ki določa:

»Če študent zaradi opravičljivega razloga ni pristopil k izpitu in izpita ni pravočasno odjavil, se upošteva, da je izpit odjavil pravočasno, če v roku 3 delovnih dni po izpitnem roku v referat dostavi ustrezna pisna dokazila. O ustreznosti dokazil v roku 3 dni odloči strokovna služba.«

Kot dokazila bo referat upošteval izdan rdeči alarm.