05.10.2015 ob 01:50

VABILO NA PREDAVANJE

Spoštovane študentke in študenti ter sodelavci na Fakultete za turizem.

V sredo, 7.10.2015 bo gost na Fakulteti za turizem Univerze v Mariboru gospod Janez Sirše, vodja svetovalne dejavnosti na Mednarodnem inštitutu za turizem. V okviru predmeta Osnove turizma in Teorija turizma bo predstavil organiziranost turizma v mednarodnem prostoru, turistične institucije mednarodnega prostora, trende razvoja turizma v Sloveniji in svetu, primere dobrih praks ter njegove poglede na turistično dejavnost, kje smo in kam gremo. Za študente prvih letnikov visokošolskega in univerzitetnega študijskega programa je udeležba na tem predavanju obvezna, ostale študente pa vabimo, da izkoristite  priložnost obiska našega pomembnega gosta in se nam pridružiti  v veliki predavalnici Gimnazije 1, dne 7.10.2015 od 8. do predvidoma 12. ure.

Prijazno povabljeni tudi sodelavci na Fakulteti za turizem.

Lep pozdrav.

doc. dr. Marjetka Rangus