24.09.2014 ob 02:54

Vabilo na UVAJALNI DAN

Vabilo na Uvajalni dan Fakultete za turizem Univerze v Mariboru

Dragi študenti Fakultete za turizem Univerze v Mariboru,

Pred vrati je začetek novega študijskega leta, za vas prvega študijskega leta na Fakulteti za turizem. Želimo vam čim bolj prijeten in poln začetek vaše poti v svet študija turizma, zato vas vabimo na uvajalni dan, ki ga za vas skupaj s študenti višjih letnikov organiziramo 30. 9. 2014 na Fakulteti za turizem v Brežicah.

Program se bo začel ob 10. uri v avli FT UM na Cesti prvih borcev 36, Brežice, s kratkim pozdravom s strani vodstva fakultete, potem pa vas bodo v roke vzeli že izkušeni študenti, vas povedli na študentski ogled Brežic in vam razkazali vse pomembne in zanimive točke, ki jih morate poznati kot študent turizma. Ogled bo spremljal zanimiv program, ki ga organizira Študentski svet FT UM. Ob 16. uri pa se znova dobimo na Fakulteti za turizem (dvorišče zadaj), kjer ste vabljeni, da se na  pica-pikniku družite in spoznavate s starejšimi študenti in zaposlenimi na Fakulteti za turizem. Veseli bomo, če se boste tega srečanja udeležili v čim večjem številu.

Skupaj pokažimo Brežicam, da boste po poletnem zatišju študenti znova zavzeli mesto!