09.09.2015 ob 02:58

VABILO NA UVAJALNI DAN ZA BRUCE FT UM

Pozor, bruci in brucke!

Čas, ko bo Fakulteta za turizem odprla svoja vrata in vas toplo sprejela, se približuje z veliko hitrostjo. Na začetek vašega študijskega obdobja  gledamo kot na pričetek potovanja, zato si želimo, da bi bilo vaše potovanje že od samega začetka prijetno, razburljivo in predvsem, nepozabno.

Bodite brez skrbi, saj bomo za topel in družabno obarvan uvod v študijsko leto poskrbeli z uvajalnim dnem Fakultete za turizem, ki bo v sredo, 30. 9. 2015.

Informacije o tem, kako bo uvajalni dan potekal, boste dobili v vabilu, ki ga prejmete po pošti.  Dogodek pa lahko spremljate med obvestili na strani Fakultete za turizem.

Študentje višjih letnikov vas že nestrpno pričakujemo in se veselimo druženja z vami. Obenem pa vam polagamo na srce, da se uvajalnega dne udeležite v čimvečjem številu, saj boste v nasprotnem primeru strogo kaznovani na brucovanju.

Želimo Vam prijeten preostanek počitnic.

Študentski svet FT UM