15.06.2016 ob 07:08

Zagovori strokovnih praks VS program 2015/2016

Spoštovane študentke, spoštovani študentje,

V tekočem študijskem letu sem po sklepu Komisije za študijske zadeve prevzel izvajanje učne enote strokovna praksa za VS program. Prvi rok oddaje poročil za strokovno prakso je že mimo, nekaj vas je poročila oddalo in le ta bom pregledal do dne zagovora. Predviden datum zagovora je 24.6.2016 v dopoldanskih urah, tisti, ki ste prijavljeni in ste poročila oddali boste naknadno obveščeni o točni uri zagovora.

Drugi rok v poletnem izpitnem obdobju je 8.7.2016. Glede na majhno število oddanih poročil za prvi rok bo najverjetneje potrebno zagovore na drugem roku razporediti zagovore preko dveh dni. Ker je 8.7.2016 zadnji dan izpitnega obdobja, zato bodo zagovori potekali predvidoma 7.7. in 8.7. 2016, o podrobnostih boste obveščeni po zaključeni oddaji poročil.

Ker je potrebno poročila pred zagovorom pogledati je rok oddaje poročil za pristop k drugemu roku zagovorov najkasneje do ponedeljka 4.7.2016 do 12.00 ure.

Poročila oddate v referatu FT UM v času uradnih ur, za nemoteno delovanje referata prosim, da se skrbno držite uradnih ur! Pozorni bodite tudi na to, da boste oddali vso potrebno dokumentacijo.

S spoštovanjem!

Mitja Gorenak